22 stycznia 2022 Mistrzostwa polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai sieradz

22 stycznia 2022 roku trzyosobowa reprezentacja naszego klubu brała udział w Mistrzostwach Polska Federacja Karate Shinkyokushinkai w Sieradzu. Jerzy Gudalewski w kategorii -80 kg JUNIOR zajął drugie miejsce, natomiast Paweł Matyszewski w kategorii SENIOR -75 kg zajął miejsce trzecie ( w tej kategorii zawodnicy walczyli o miejsce w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w kwietniu oraz Mistrzostwa Świata we wrześniu). Aleks Mikulski startujący w kategorii -65 kg JUNIOR pomimo dobrego występu, po dogrywce musiał przyjąć decyzje o zwycięstwie przeciwnika i znalazł się poza strefą medalową. Rolę sędziów wydelegowanych z naszego klubu pełnili sensei Marcin Siegieńczuk oraz sempai Tomasz Gudalewski. Opiekunem naszych zawodników był sempai Dariusz Skwiot, który swoją rolę spełnił perfekcyjnie. Bezpiecznie w obie strony dowiózł naszą ekipę sensei Marcin Siegieńczuk. Nasz pierwszy start w roku 2022 zaliczamy do udanych, chociaż pozostał mały niedosyt sukcesu.

19 grudnia 2021 I Otwarty Turniej Gwiazdkowy Karate Kyokushin Tykocin

19 grudnia 2021 roku 21 zawodników naszego klubu wzięło udział w I OTWARTYM TURNIEJU GWIAZDKOWYM KARATE KYOKUSHIN w Tykocinie. Turniej został rozegrany na dwóch matach, a atrakcją, na którą dzieci czekały najbardziej była wizyta ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. On jako gość specjalny wręczał medale i puchary uczestnikom zmagań.
Nasze osiągnięcia:
1 miejsce Maksymilian Abramczyk
1 miejsce Kinga Faszczewska
1 miejsce Maja Burnos
2 miejsce Maksymilian Bielecki
2 miejsce Alicja Burnos
2 miejsce Igor Burnos
2 miejsce Nataniel Siegieńczuk
2 miejsce Róża Protasiewicz
3 miejsce Leon Żegarski
3 miejsce Łukasz Sapieżyński
3 miejsce Miłosz Andruszkiewicz
3 miejsce Przemysław Zabłudowski
3 miejsce Szymon Popowski
3 miejsce Paweł Bierdzio
3 miejsce Marcel Barzał
3 miejsce Weronika Mysłek
3 miejsce Lena Bobik
3 miejsce Aleksander Lachowski

Dyplom i medal uczestnictwa w turnieju otrzymali
Karol Krawiel, Gabriela Barzał oraz Klara Wróbel.
Sędziami wydelegowanymi na turniej z naszego klubu byli senpai Tomasz Gudalewski oraz senpai Jerzy Gudalewski.
Dzielnie opiekowali się zawodnikami senpai Szymon Żegarski, Sebastian Burnos oraz Marek Bielecki.
Gratulujemy WSZYSTKIM godnej postawy oraz zajętych miejsc na podium. OSU

10 grudnia 2021 SZKOLenie KIHON oraz IDO GEIKO

10 grudnia 2021 roku w naszym SIEGIEŃCZUK DOJO BIAŁYSTOK odbyło się szkolenie z KIHON oraz IDO GEIKO, które poprowadził nasz BC Shihan Remigiusz Karpiński 6 DAN PREZES POLSKIEJ FEDERACJI KARATE SHINKYOKUSHINKAI. Szkolenie było podzielone na dwie grupy w zależności od stopnia zaawansowania. Cenne wskazówki oraz sposób przekazania wiedzy zrobiły za wszystkich ogromne wrażenie. Dziękujemy SHIHANOWI za wizytę i zapraszamy na kolejne. OSU.

5 grudnia 2021 roku I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR BURMISTRZA GMINY WĄCHOCK

W niedzielę 5 grudnia 2021 roku siedmioosobowa reprezentacja zawodnicza naszego klubu wzięła udział w I OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR BURMISTRZA GMINY WĄCHOCK zorganizowanym przez Skarżyski Klub Sportów Walki „KYOKUSHIN-KARATE” z sensei Zbigniewem Zaborskim 4 DAN na czele. Turniej został przeprowadzony na trzech matach, dzięki czemu rywalizacja przebiegła bardzo sprawnie. Organizator zadbał , by wszyscy byli zadowoleni z uczestnictwa w tej imprezie.
Nasze osiągnięcia:
1 miejsce Aleks Mikulski
2 miejsce Maksymilian Bielecki
2 miejsce Igor Burnos
2 miejsce Lena Bobik
3 miejsce Maksymilian Abramczyk

Tym razem Nataniel Siegieńczuk oraz Aleksander Lachowski nie dotarli do strefy medalowej, jednak zdobywając kolejne turniejowe doświadczenie zmotywowali się do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami.
Sensei Marcin Siegieńczuk podczas turnieju pełnił rolę sędziego maty, natomiast rolę sędziego bocznego sprawował senpai Tomasz Gudalewski.
Zawodnikami opiekowała się niezastąpiona w swojej roli senpai Gabriela Skwiot w asyście rodziców naszych zawodników Marka Bieleckiego oraz Marcina Lachowskiego.
Dziękujemy Panu Markowi Bieleckiemu za bezinteresowną pomoc w transporcie naszej ekipy na turniej oraz sensei Marcinowi Siegieńczukowi za bezpieczną podróż.
Naszym zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy sukcesów , a organizatorom dziękujemy za zaproszenie i gościnę w Wąchocku. Osu.


polish fighter cup 2021 Koło

W niedzielę 28 listopada 2021 roku dziewięcioosobowa ekipa zawodników naszego klubu wystartowała w Ogólnopolskim Turnieju POLISH FIGHTER CUP 2021 w Kole w konkurencji KUMITE zorganizowanym przez sensei Daniela Pakułę 3 dan z Koła.

Mieliśmy też konkurować w konkurencji KATA, jednak okoliczności na trasie niezależne od nas wyeliminowały naszą drużynę z tej części turnieju.

Zdobyliśmy jedno miejsce pierwsze, dwa drugie oraz dwa trzecie.

Najlepszym w swojej kategorii okazał się Maksymilian Abramczyk zajmując pierwsze miejsce. Wygrał wszystkie swoje walki przed czasem nie pozostawiając wątpliwości sędziom jeśli chodzi o decyzje. Na drugim stopniu podium znalazł się Maksymilian Bielecki oraz Gabriela Barzał. Trzecie miejsca w swoich kategoriach zajęli Alicja Żegarska oraz Aleksander Lachowski.

Mikołaj Lenczewski, Marcel Barzał, Nataniel Siegieńczuk oraz Lena Bobik musieli uznać wyższość swoich przeciwników w tym dniu, jednak już zdeklarowali chęć uczestnictwa w kolejnych imprezach turniejowych, które przed nami.

Nasz klub reprezentowali także w charakterze sędziów sensei Marcin Siegieńczuk oraz senpai: Magdalena Stasiewicz, Piotr Stasiewicz, Tomasz Gudalewski, Tomasz Surowiec, Jerzy Gudalewski.

Opiekunowie naszych zawodników jak zwykle stanęli na wysokości zadania ( a nie było to łatwe).

Za opiekę i sprawne poprowadzenie naszych wojowników przez turniej należą się wielkie brawa senpai Gabrieli Skwiot oraz senpai Dariuszowi Skwiot.

Bezpiecznie w obie strony zawieźli nas oraz pomagali podczas turnieju rodzice naszych zawodników Pan Marek Bielecki, Pan Marcin Lachowski oraz nasz sensei Marcin Siegieńczuk.

Kolejny krok na drodze „NA SZCZYT” został wykonany. OSU.


wasilków 20 listopada 2021 roku

W dniu 20 listopada 2021 roku ośmioosobowa reprezentacja zawodników naszego klubu wystartowała w międzynarodowym turnieju IKO Matushima Polish Open w Wasilkowie zorganizowanym przez KYOKUSHIN TEAM WASILKÓW pod przewodnictwem sensei Mirosława Jurowczyka 3 dan. W turnieju brały udział ekipy z Białorusi, Łotwy , Estonii, Litwy, Ukrainy oraz Polski. We wszystkich kategoriach wiekowo-wagowych walki były toczone według przepisów FULL CONTACT Karate. Dwójka reprezentantów naszej ekipy wywalczyła miejsca na podium. Maksymilian Bielecki w swojej kategorii zajął 3 miejsce, natomiast Lena Bobik 1 miejsce. Pozostali zawodnicy stoczyli bardzo ciekawe i wymagające pojedynki, jednak zabrakło im szczęścia, by dostać się do strefy medalowej. W charakterze sędziów nasz klub reprezentowali sensei Marcin Siegieńczuk oraz senpai Tomasz Gudalewski i Jerzy Gudalewski. Jak zwykle niezawodni w swoich rolach jako opiekunowie zawodników byli senpai Gabriela Skwiot oraz senpai Dariusz Skwiot. Rewelacyjne zdjęcia, które są dostępne w galerii na naszej stronie wykonał senpai RAFAŁ KOPKOWSKI www.rafalkopkowski.com . Dziękujemy rodzicom i naszym przyjaciołom za doping i pomoc podczas startów naszych karateków na tym turnieju. OSU.

SEMINARIUM W TURKU 23.10.2021

TUREK 23 października 2021

23 października 2021 na zaproszenie Shihan Dariusza Jasiakiewicza 5 DAN uczestniczyliśmy w seminarium szkoleniowym zorganizowanym z okazji czterdziestolecia działalności Klubu Sztuk i Sportów Walki w Turku. Bardzo ciekawe zajęcia prowadzone przez autorytety karate Shihan Remigiusza Karpińskiego 6 DAN-Prezesa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai oraz Shihan Eugniusza Dadzibuga 6 DAN- Członka Zarządu Polskiego Związku Karate pozwoliły nam uzupełnić naszą wiedzę z zakresu IDO GEIKO oraz kombinacji i  strategii w KUMITE. Dziękujemy za zaproszenie. OSU.